Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Firma Rehberi Ne İşe Yarar?

1 ay önce   5N1K   Antalya   44 Ziyaret Referans: Vl4zbq2dprO

Konum: Antalya


Sektörel firma rehberi, işletme kaydı oluşturma ve güncelleme için kolaylık sağlar. Şimdi dikkati üzerinize çekin. İşletme kaydınız, insanlar sizi veya size benzer bir işletmeyi aradığında google ve diğer arama motorlarında kolay bulur. Marka ve ürün güvenini göstermenin en önemli yollarından biri tanıtım faaliyetidir. Bu konuda, dijital tanıtım çalışmasının faydası yüksektir. Milli geliri 800 milyar doları aşan Türkiye'de, bu ekonomik faaliyetin büyük bir kısmını 3 milyona yakın girişim üstleniyor. Bu girişimlerin neredeyse tamamına yakını (%99,8) ise küçük ve orta boy işletme olarak tanımlanan kobi ile esnaf ve sanaktârlardan oluşmaktadır.

Firma Rehberi Size Tanıtım Kolaylığı Sağlar.

Dijitalleşen dünyada kobi işletmeler, işni geleceğe taşıyabilmeleri için dönüşüme ayak uydurmaları gerekiyor. Firma rehberi iş sürecinin iyileştirilmesi ve pazar payının artması için bir tercihten çok zorunluluk halini alan teknolojik dönüşümdür. Türkiye'nin gelişmiş ülkeler seviyesine gelme hedefine hizmet eder. Sektörün önde gelen isimleri ile Anadolu'nun katma değer taşıyan kobilerini buluşturma amacı taşıyor. Firma rehberi, teknolojik dönüşüm vizyonunun geliştirilmesi ve böylece işletmelerin pazarda güç kazanması için birçok işletmeye destek oluyor. İş ortamına yakından bakarak mevcut durumun teşhisi ile başlıyoruz.

Tartışan çok sayıda uzman ekip ile disiplin arası bir yaklaşımı benimsiyoruz. Dijital dönüşüm projesinde sorunu tanımlayana kadar çözümü planlayamazsınız. Biz, yapılan her çalışma farklı olsa da önceki değişiklik girişimlerini başarılı bir şekilde yönlendiren bilgi setinden yararlanıyoruz. Bir firmayı tanıtmanın süreçten oluştuğunu unutmamak gerekir.

Etiket:

antalya